Iprogres nie-najlepsza szkoła jazdy w Żaganiu

Dlaczego nie najlepsza?

Dla nas nie liczą się statystyki,(choć zajmujemy wysokie 3 miejsce w Żaganiu w roku 2018 - 48,97 % ) ale  one są przy okazji.

Nie dążymy za wszelką cenę do tego by być pierwszymi w rankigach bo dla nas liczy się Człowiek, liczysz się TY!
Jak to powiedziała kursantka Magda: " w innych szkołach jazdy traktowani jesteśmy jak krowy prowadzone na rzeź w Progresie jak święte krowy" i coś w tym jest.

Szacunek, zrozumienie, odpowiedzialność, przyjaźń, pomoc to wartości w Progres Szkole pielęgnowane. Nikogo nie wyrzucamy, nikomu nie każemy szukać innej szkoły, bo słabo sobie radzi. Jeżeli już ktoś odchodzi to z własnej woli, którą również szanujemy.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.