Egzaminy

Zdaj razem z nami!

Egzamin na prawo jazdy kat B składa się z dwóch części: teoretycznej-

zdawanej    w WORD w Zielonej Górze

praktycznej- zdawanej w ODTJ w  Żaganiu (Tomaszowie )

aby przystąpić do tych egzaminów należy zakończyć podstawowy #kurs #prawa #jazdy zdając

 z wynikiem pozytywnym egzamin wewnętrzny  teoretyczny i praktyczny.

 

 Egzamin wewnętrzny zdaje się w szkole w której się uczyłeś i nikt z niego nie jest zwolniony.

Jednakże istnieje możliwość zdawania egzaminu teoretycznego odrazu w WORD z pominięciem egzaminu wewnętrznego dla tych osób, które nie mogą chodzić na teorię i uczą się samodzielnie. Niemniej jednak musza uczestniczyć w obowiązkowych zajęciach z pierwszej pomocy.   W tym przypadku nauka praktyczna jazdy zaczyna się dopiero po zdanym egzaminie teoretycznym w Zielonej Górze.

Na egzamin można zapisać się poprzez stronę http://info-car.pl/ 

Jeżeli tego nie potrafisz zapiszemy Cię grzecznościowo.  

Egzamin praktyczny zdawany jest na naszym pojeździe Toyota Yaris III, którym uczyłeś się jeździć. Samochód jest do Twojej dyspozycji nieodpłatnie na pierwszym egzaminie praktycznym. Na egazmin zawieziemy Cię do Tomaszowa oraz przywieziemy-oczywiście jeśli chcesz.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress